Marire

Sex si probleme sexuale

Postata de Ultras1984 cu 14 ani in urma.

Buna seara.Vreau sa imi fac o marire de penis si nu stiu unde in bucuresti se pot face astfel de operatii ?.Care ar fii reactiile adverse la aceasta ??.Multumesc anticipat

Raspunsuri (6)

floryny

acum 13 ani

Aceasta interventie pe care vrei sa o faci, nu este recomandata de catre medici pentru ca pielea organului va fi slab vascularizata si orice interventie asupra sa poate cauza moartea tesuturilor, sau impotenta.

Sheila

acum 13 ani

Cred ca ar trebui sa gandesti bine inainte sa faci aceasta operatie, nu e ca marirea de sani.

pusxxxy

acum 13 ani

ori mare.... ori deloc... tu alegi... fara suparare...iti luam noi locul...de se intampla nenorocirea...d:

ina 81

acum 13 ani

parerea mea este sa stai linistit.stii proverbul "nemultumitului i-se i-a darul"

vasluian15

acum 13 ani

...e risc rau ...!!
...daca gresesc medicii ..si ti-o fac asa de mare ca nu gasesti femeie compatibila ..!!!
...ce naiba faci atunci ?
...nu te vei oftica???

Ultras1984

acum 13 ani

Buna seara.Aici nu se pune problema de rezistenta actului sexual ,pur si simplu vroiam sa am un penis mai mare cu 2 cm ,dar se este o problema cu locul si costul unei interventii si am decis ca mai bine ma documentez pe net de alte metode frumoase in arta sexuala :)).:D.va multumesc pt pareri.Cu stima Marius