MARE NEVOIE

Sex si probleme sexuale

Postata de ElDictador cu 8 ani in urma.

Buna ziua la toti. Am o foarte mare mare problema, in urma cu 2 zile am avut relatii sexuale cu prietena mea,iar la un moment dat mi s-a rupt prezervativul (tin sa mentionez ca nu mi-am dat drumul in el !! ci in primul prezervativ ). (Cred) ca mi-am dat seama prea tarziu ca s-a rupt (da "cred" deoarece s-a intamplat sa scot si am observat). Ei ii e frica sa se duca la medic, deoarece sa nu-i spuna mamei ei despre asta. As vrea sa stiu ce putem face.. (nu stiu sigur, dar cred ca se va duce pana la urma + ca, contraceptivele i le da pe baza de prescriptie) Va rog sa ma ajutati nu vreau raspunsuri de copii de 14-15 ani, e ceva serios aici nu joaca. Va multumesc.

Raspunsuri (5)

Carmen

acum 8 ani

Si ce sa-ti facem noi? Contraceptivele se iau inainte, nu dupa. Mai ia-ti niste prezervative.

ElDictador

acum 8 ani

Ce legatura mai are acum sa imi iau prezervative ? Nu intelegi ca am patit-o acum 2 zile ? Am nevoie de o solutie sa nu ramana pentru ca mi s-a rupt prezervativul in timpul actului sexual

BellsAmelie

acum 8 ani

trebuia sa ia imediat pastila de dupa,ca dupa o luna sa nu zica "o sa avem un nepotel", acum dupa doua zile e mult prea tarziu...

Carmen

acum 8 ani

Ahaha. N-ai inteles nimic. Era o gluma. Inca esti tanar, asta e.

C0ryna

acum 8 ani

Ca sa mergi la privat la ginecolog sa stii ca nu te intreaba nici naiba ce varsta ai si nici nu-ti trebuie insotitor. Ia-o de la o tipa ce mergea la 15 ani singura.