Mai st virgina?

Sex si probleme sexuale

Postata de musat alina cu 11 ani in urma.

am 18 ani si inca nu mi-am inceput viata sexula pentru ca am crecut dupa tradita parintilor sa fiu "fata mare " pana ma marit!,Eu si iubitul meu ne-am lasat"dusii de val" si nu am facut "normal" am facut in fund !! Vreau sa stiu daca mai mai sunt virgina ?

Raspunsuri (7)

laura

acum 11 ani

Pai ce legatura are vaginul cu fundul?Normal ca esti virgina,sunt 2 orificii total separate..

Liviu

acum 11 ani

Probabil ca a luat in calcul si distanta dintre ele, tocmai pentru ca e nerelevanta; si (poate) chiar neglijabila, uneori ;)

musat alina

acum 11 ani

va multumesc st mai linistita akum :*

musat alina

acum 11 ani

am 18 ani si in curand o sa fac sex ptr prima data , vreau sa stiu daca o sa sangerez ptr ca mai stiu cazuri in care nu sa intamplat chestia asta !!! La mn e important sa sangerez !!!

Ionut

acum 11 ani

Din punct de vedere fizic esti virgina, dar din punct de vedere al gandirii tale nu mai esti virgina. Virgina pana la urma inseamna neatinsa, tu ai gustat din ceea ce inseamna sex, chiar daca nu a fost rupt himenul.

anonimus

acum 10 ani

nu vei sangera ca ai sangerat pep***adeja

ana baradoiu

acum 7 ani

Da normal ca mai iesti finca fundu si p**** e al ce va