mai exista sanse

Sex si probleme sexuale

Postata de claudia08 cu 14 ani in urma.

buna ma numesc clau ....sunt o fata sincera si sensibila si pun foarte mult suflet in tot ce inseamna viata .....am o relatie de 1 an si jumatate si am unele nelamuriri dar as vrea sa discut cu un psiholog ......se pate discuta cu un psiholog aici?online .........

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 14 ani

Trebuie sa trimiti o fisa medicala la Consulta Medicul.

Sheila

acum 14 ani

Cum ti-a spus si Katy doar daca trimiti o fisa medicala la Consulta Medicul, dar poti incerca sa ne spui problema ta si fiecare cu experienta sa te poate sfatui, de multe ori experienta oamenilor este mai buna decat sfatul unui specialist
Numai bine