Ma trezesc noaptea in timpul partidei de sex

Sex si probleme sexuale

Postata de Lucian... cu 8 ani in urma.

Buna ziua,
Am identificat o problema legat de sex. Ma trezesc noaptea, o data sau de mai multe ori pe noapte, in timp ce fac sex cu iubita. Nu imi dau seama cand incep, de cele mai multe ori. Se intampla totul din instinct, cand ii simt mirosul, respiratia si trupul.
Pana la un moment dat a fost interesant, insa a devenit suparator pentru iubita, nu isi doreste sa faca sex atat de des.

Asadar, va rog sa ma ajutati cu un sfat. Cum sa imi rezolv aceasta problema, nu stiu cum sa imi opresc aceste instincte.

Va multumesc frumos!

Raspunsuri (2)

aspen

acum 8 ani

Dormiti in paturi separate!

victoras

acum 8 ani

Felicitari ASPEN, pt.un asemenea raspuns!!!!