Ma jucam cu prietena mea

Sex si probleme sexuale

Postata de mirel2345 cu 9 ani in urma.

Buna seara ! Astazi ma jucam cu prietena mea care este virgina, ii frecam penisul de clitoris si stiu ca penisul elimina ceva substante lubrifiante printre care si spermatozoizi, se poate ca spermatozoizii sa fii intrat in contact cu himenul si sa fii trecut de acesta ? Multumesc anticipat !

Raspunsuri (4)

alela

acum 9 ani

Esti convins ca este o joaca? Joaca este inocenta,specifica copilariei,virginitatea nu consta in integritatea himenului,virginitatea este prost inteleasa in timpurile noastre desi consideram ca ne-am modernizat, ne ghidam dupa niste concepte invechite,ti-ar placea ideea sa ai ca partenera de viata o femeie cu care altii 1 000 s-au mai ''''jucat'''' cu penisul pe vulva ei desi himenul este intact? himenul are un orificiu care permite scurgerea sangelui menstraul,deci practic himenul nu-i o bariera pt. spermatoziozi .

mirel2345

acum 9 ani

Dar sunt primul care face acest lucru, nimic mai mult nu s-a intamplat, nu am ejaculat. Care sunt sansele ?

mirel2345

acum 9 ani

Deci sunt primul care ii face acest lucru, l-am numit joaca ca sa nu-l numesc alcumva..care sunt sansele ?

alela

acum 9 ani

Si daca partenera ta ramane insarcinata mai este o joaca?Te poti juca cu focul,dar tot te arzi. Esti primul care face asa ceva,dar asuma-ti ceea ce faci,consecintele emotionale,fizice pentru o virgina,ai grija pe unde te joci pentru ca te poti alege cu B.T.S. , iar intr-o alta privinta maturizeaza-te pentru ca pare ca nu esti deloc constient de joaca ta!