Ma excit extrem de greu?

Sex si probleme sexuale

Postata de MembruMobileApp1509476106 cu 6 ani in urma.

Buna ziua ! Am 19 si am o problema la care sper sa gasesc un raspuns aici. De aproximativ 2-3 saptamani resimt o senzatie foarte ciudata la nivel fiziologic. Ma excit foarte greu sau chiar deloc la filme porno sau la orice aspect care are un caracter erotic. Nici macar o fantezie sexuala pe care incerc sa mi-o inchipui nu reuseste sa imi scoale penisul. De asemenea am si apetitul sexual foarte scazut, aproape deloc, iar acest lucru imi provoaca un disconfort extrem de mare. Inainte de asta ma simteam foarte activ, iar cel mai mic lucru erotic ma facea sa ma excit. Tin sa mentionez ca nu am avut niciodata un act sexual si ca timp de 5 ani pana acum 3 saptamani ( cand a inceput aceasta senzatie ) ma masturbam pe material pornografic la 2-3 zile. Va rog sa ma sfatuiti cum ar trebui sa imi rezolv problema. Vreau sa ma simt ca inainte..

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/lipsa-apetitului-sexual-la-barbati_4960