Ma dor țesiculi ,însă nu știu care e motivul?

Sex si probleme sexuale

Postata de MembruMobileApp1515788104 cu 6 ani in urma.

Am 17 ani ,cred ca este un detaliu important varsta ,și am o durere mica ,dar incomodă de tesiculi ,accidentari nu am avut ,dar nici contacte sexuale cu fete ,nu este o durere permanenta ,dar devine incomoda cand le ating ,poate fi ceva grav,sau nu ? In ce cazuri nu ar fi gravă?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/varicocelul-afectiunea-testiculara-ce-poate-cauza-infertilitate_16680