lugojana12

Sex si probleme sexuale

Postata de deia29 cu 12 ani in urma.

Buna , as vrea si eu sa stiu ce trebuie sa fac dupa dezriginare . Ma refer la igiena , daca va curge sange ce va trebuii sa fac .

Raspunsuri (3)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

dupa dezvirginare trebuie sa mentineti aceeasi igiena corecta ca si inainte. sangerarea, care este impropriu denumita asa, deoarece de obicei sunt doar cateva picaturi, are loc in momentul dezvirginarii, dupa acest moment nu ar mai trebui sa apara sange, decat poate in cazul unei penetrari mai agresive, unui preludiu insuficient, etc. , dar in orice caz, nu trebuie sa luati masuri deosebite dupa acest moment.

va urez o zi buna

Alin

acum 10 ani

Buna ziua. Mi-am dizvirginat iubita acum 2 zile si azi ia venit ciclu cand normal trebuie sa ii vina dupa 2 saptamai. Asta ce inseamna ca e insarcinata?

orlando

acum 8 ani

Stai linistit nu are cum cred 99 la suta asta stiu doar daca intarzie ai ,, belito ''