Lubrifiere sau vagin larg ?

Sex si probleme sexuale

Postata de Smaisarad cu 8 ani in urma.

La contactul sexual cu prietena mea , simt ca as da in gol ,insa ea are orgasm din penetrare.Am un penis de 14 cm ,insa cu degetul simteam ca are vaginul la marimea acestuia.Care este problema ? Este din cauza ca este foarte bine lubrifiata ?

Raspunsuri (1)

Smaisarad

acum 8 ani

A , si intra foarte usor , iar inainte de dezvirginare degetul imi intra foarte greu.Care este problema ?