Lipsa de chef, apetit sexual ?

Sex si probleme sexuale

Postata de MembruMobileAppflaviuskiller cu 6 ani in urma.

De cateva luni ma confrunt cu o problema. Numai am pofta de sex nu mi se mai deschide apetitul.
Am crezut ca o sa treaca in timp dar nu. Am 24 de ani. Nu înțeleg care este cauza, înainte sa fiu asa aveam chef mereu, aveam contact sexual si de 3-4 ori pe zi . Ma tinea si mult.. acum daca mai duc 30 minute este bine. ( Si daca ma uit la filme erotice pe internet dureaza ceva pana vine erectia )
Numai imi vine cheful , din cand in cand cand este in stare de erectie nu este atat de tare si nu ma tine mult.
Ajutor ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/lipsa-apetitului-sexual-la-barbati_4960