LICHIDUL SEMINAL

Sex si probleme sexuale

Postata de moniqmoon cu 13 ani in urma.

Buna ziua...am o luna decand simnt o problema cu iubitul meu...sexual nu mai e atras sub nici o forma de catre mine..il vad tot timpul distant...si mai tot timpul este la munca...de dimineata pana seara la orele 22...23...insa ceea ce ma intereseaza este ca pe chilotii lui am observat de f multe ori mici picaturi si urme de lichid seminal...si acum va intreb are o relatie cu altcineva...din ceea ce stiu acest lichid se face atunci cand are activitate sexuala...sau si fara a avea nici o activitate sexuala acest lichid apare?

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 13 ani

De unde stii ca nu sunt picaturi de urina?

moniqmoon

acum 13 ani

pai se deosebste urina de lichidul seminal..mai ales pe chilotii negri..si in plus e tare:)) de il freci devine alb..

Iuli

acum 13 ani

In principiu acel lichid apare intr-adevar la excitatie, dar nu e obligatoriu sa te insele. Poate se uita la filme porno sau poate ii place de vreo colega (fara sa fi trecut la fapte). Poate se masturbeaza... Daca ar fi facut ceva cu cineva, banuiesc ca s-ar fi spalat si nu ai fi gasit ceva pe lenjerie.
Oricum e cam aiurea situatia. Mai bine il intrebi direct sau, mai urat un pic, il urmaresti cateva zile. Daca te prinde insa, va fi nasol. Ce ar trebui sa iti ridice semne de intrebare este venitul tarziu mai mult decat orice altceva. Nu cred ca exista vreun job care sa ii ceara sa vina seara de seara la ora 11 noaptea. O exceptie se poate intampla, dar omul pare a nu avea chef sa vina acasa. Mai poti sa incerci sa fii tu cea care preia initiativa: faci o rezervare la ora 8 la un restaurant intr-o zi de lucru, te imbraci mai provocator etc, stii tu. Oricum ceva trebuie sa faci, dar nu pleca din start cu ideea ca te inseala, poate nu e asa.

Succes!

Andrei

acum 10 ani

La copii de exemplu la uni de 14-15 ani care ii place de o fata si se excita tare ..am un fratior de 14 ani care este la fell si ii curge un lichid alb...el zice ca este bolnav un raspuns va rog!!

larisa

acum 9 ani

draga mea andra ieu cred ca problema ta ieste .... din cate ai spus ca sar putea sa fi stearpa incearca sa faci niste controale si ti sar putea recomanda ceva tratamente si nu mai stiu ce posibilitati sa poti sa ramai insarcinata parerea mea