Lichid seminal

Sex si probleme sexuale

Postata de MembruMobileApp150330210426059 cu 8 ani in urma.

Buna ziua, astăzi inainte sa fac sex, m-am atins cu degetul pe penis si a ramas pe vârful degetului putin lichid seminal.. Am introdus degetul in vaginul partenerei si imi e teama ca ar putea ramane gravida. Asta a fost înaintea actului dar eu ma masturbasem inainte cu o ora... Imi e teama, poate ramane gravida?

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 8 ani

Sansele sunt de 10%, deoarece e putin lichid seminal, iar lichidul in sine nu contine spermatozoizi mai deloc, sau foarte putini, daca raman blocati dinainte pe caile urinare.Daca vrea spunei sa ia pastila de a 2 zi, alta solutie nu vad.Data viitoare fi mai atent.

Mihai

acum 8 ani

Asta s-a intamplat dupa un minut sa zic de cand am atins, m-am asezat si in pat ( cred ca m-am sprijinit pe palma), nu a fost imediat...banuiesc ca nu am de ce sa imi fac griji, nu?