lichid

Sex si probleme sexuale

Postata de eliis cu 13 ani in urma.

buna.cateodata pot zice la excitatie imi curge un lichid alb dar ceva mai abundent ,adica abundent in sensul ca imi uda chilotul ,e normal?sau ce se intampla.

Raspunsuri (9)

Iuli

acum 13 ani

Ar trebui sa fie mai mult transoarent decat alb, dar cred ca e normal.

eliis

acum 13 ani

da transparent.esti f ?tu ai patit asa?

Dr. Georgescu Cristian

acum 13 ani

buna seara,

in momentul excitatiei, in functie de gradul excitatiei, ceea ce descrieti pare a fi normal. daca insa este vreo modificare fata de trecut in ceea ce priveste culoarea, vascozitatea sau mirosul acelui lichid, ar trebui sa consultati un medic ginecolog

va urez o seara buna

madalina

acum 10 ani

de 3 luni nu mi-a venit menstruatia din cauza stresului pe care l-am avut si scaderea in greutate.. acum de 4 zile imi curge un lichid alb incolor ..este bine?

Zoe

acum 10 ani

Crede-mă, și mie mi se întâmplă la fel în momentul excitatiei, e ceva normal. Defapt, nu numai mie, ci oricărei fete (femei)

floarearusti

acum 10 ani

nu mi-a venit ciclul dar imi curge un lichid alb e normal?

floarearusti

acum 10 ani

nu mi-a venit ciclul dar imi curge un lichid alb e normal?

floarearusti

acum 10 ani

nu mi-a venit ciclul dar imi curge un lichid alb e normal?

floarearusti

acum 10 ani

nu mi-a venit ciclul dar imi curge un lichid alb e normal?