lichid seminal

Sex si probleme sexuale

Postata de andreeaandreea1 cu 10 ani in urma.

la fel am facut si eu acum 2 zile,neprotejat,si sa zicem ca a curs lichid seminal,nu si-a dat drumu in mine,si la sfarsit dupa ce ne-am oprit tot nu a ejaculat deloc,dar a curs un pic de lichid seminal ,afara ,in timp ce se pregatea sa se imbrace,e posibil sa fi curs si in timpul actului ? si daca da,cum as putea preveni asta? nu vreau sa am surprize ,raspunde-ti si mie va rog

Raspunsuri (1)

Carpe Diem

acum 10 ani

Lichidul seminal conține spermatozoizi, deci DA este posibila o sarcina. Pt prevenire poți utiliza pastila de a doua zi, dar cel mai ieftin și sigur mod de a te proteja de o sarcina nedorita, dar și de BTS este PREZERVATIVUL!