lichid preejaculator

Sex si probleme sexuale

Postata de Maryan24 cu 12 ani in urma.

buna ziua. as dori sa stiu de ce cand sunt impreuna cu prietena si doar ne sarutam imi curge acel lichid preejaculator intr-o cantitate jenanta.

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 12 ani

Datorita excitatiei.

Maryan24

acum 12 ani

si cum as putea sa scap? pentru ca este jenant.

Iuli

acum 12 ani

Nicicum, este ceva natural. Corpul simte excitatie si se manifesta. Ai putea incerca sa te masturbezi inainte, dar nu stiu daca este o idee buna si oricum nu e una de durata.

yo

acum 12 ani

Sa se masturbeze de fiecare data inainte sa isi sarute prietena? lol

Iuli

acum 12 ani

Inainte de a se intalni cu ea, daca stie ca nu va avea raport sexual. Alta idee nu am, sincer.

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 12 ani

Corpul tau reactioneaza la excitatia sexuala pe care i-o oferi. Secretia acestui lichid de lubrefiere intr-o cantitate mare este un semn de virilitate. Probabil ca pe masura ce vei incepe sa ai contacte sexuale mai regulate, secretia aceasta se va normaliza.