labii umflate

Sex si probleme sexuale

Postata de jessicaa cu 12 ani in urma.

Buna ziua. sunt insarcinata in 38 de saptamani si astazi m-am masturbat :-s dupa ce "m-am terminat" au inceput sa mi se umfle labiile. pana acum nu m patit asa ceva. Nu ma doare, nu ma ustura dar ma jeneaza. in urma cu 3-4 zile am terminat un tratament pentri vaginita nespecif cu canesten gin3 si un unguent lamexin cu care m-am dat 3-4 zile jos doar in exterior si pe labii. mi-e cam jena sa ma duc la medic si sa spun :-s ma puteti ajuta?mi-e teama sa nu pateasca bebe ceva. Ana

Raspunsuri (14)

iulia33

acum 12 ani

cel mai probabil inca nu este vindecata vaginita.

iulia33

acum 12 ani

cel mai probabil inca nu este vindecata vaginita.

Grupul Vesel

acum 12 ani

Va rugam nu mai stergeti mesajele. Pls... Vrem sa aflam remediul:)

jessicaa

acum 12 ani

Buna. a doua zi mi-a trecut acea umflatura :D. nu mai am nimic. am citit pe internet ca asa mai patesc unele femei cand sunt excitate tare.

jessicaa

acum 12 ani

Buna. A doua zi dupa "incident" mi s-au desumflat labiile. am citit pe internet ca asa patesc undele femei care sunt excitate.

Dara

acum 12 ani

Chiar aveam o grija ca o femeie insarcinata in 38 de saptamani, care ar putea naste oricand adica, nu are stare si se masturbeaza. Mare-i Gradina Domnului!

Gheorghe vasileion

acum 11 ani

38 de saptamini =9 luni si jumatate ! esti iapa ? poate d-aia ti se umflau si labiile . Ai uitat sa ne spui care ,cele mari sau cele mici ! sau poate toate ,chiar si cele de sus ,adica buzele!

geanina

acum 11 ani

domnule vasileion,sarcina unei femei dureaza in medie 40 de saptamani ....

pacalici

acum 10 ani

magarule

Gheorghe vasileion

acum 11 ani

Domnu Ionel,stiam ca dvs sunteti cu televiziunea ,nu cu canale de sex si erotism !

DanaXxX

acum 10 ani

Cred ca acest site este totusi unul de sfaturi si indicatii... nu sa facem misto unii de altii... nu vad de ce va bagati sa raspundeti pe langa subiect si sa faceti comentarii jignitoare la adresa unor persoane pe care nu le cunoasteti... Mie mi se pare lipsa totala de respect! deci da, Mare-i Gradina Domnului!

membru240891

acum 10 ani

vad ca pe saitul asta nu se raspunde serios la problemele oamenilor chiar daca unii ar trebui sa mearga la pshihologi. Eu am fiica in varsta de 33 ani insarcinata in 7 luni, are o sarcina mai grea, si de putin timp sa umflat intre picioare si are dureri. A mers la ginecolog si i sa spus ca s-ar putea sa aiba iernie. dar in situatia ei nu se poate apela la o operatie. Dar ne este frica sa nu se umfle mai mult. as dori un raspuns daca se poate de catre un medic ginecolog. va multumesc .

madalina

acum 10 ani

Azi dimineata am obserbat ca mi sa umflat labia dreapta si am mancarimi sunt foarte speriata ce poate fi si sotu meu e la fel de speriat

cristina

acum 9 ani

domnu gheorghe, pentru cunostiintele generale sa stiti ca o femeie duce sarcina 40 sapt, sunt cazuri in care chiar si 41 42 depinde de caz. documentati va intai iar apoi criticati.pacat ca exista oameni ca dvs care nu stiu cat au stat in pantecul mamei,sau ma rog probabil v ati nascut prematur si de asta nu sunteti la curent...a si dupa calculul dvs orice luna are 4sapt...adica 28 zile...in fine 9 luni zicem noi pt ca pe acolo e dar normal sunt 40 sapt.