jimmy

Sex si probleme sexuale

Postata de jimmy jimmy cu 10 ani in urma.

sant antro relatie si am o andoiala mia zis cas al2lea barbat cu care a facut sex la 6 luni dupa ce sa dezvirginat dar can sa culcat cu mine a intrat foarte usor e normal sau ami ascunde ceva

Raspunsuri (4)

manuela53

acum 10 ani

Da , o ai tu foarte mica . Baiete , pune mana pe carte , tastatura ce vrei tu si informeaza-te corect nu din basme pop**are si tampenii de dupa blocuri .

jimmy jimmy

acum 10 ani

unde sa caut andrumama sau dami un sfat

anca

acum 10 ani

din moment ce nu mai e virgina nu vad ce ar mai putea opri penetrarea,,,dupa ce s-a pierdut virginitatea in principe o poti patrunde usor(a fi virgina inseamna a avea intacta membrana/pielita sau cum vrei sa ii spui care inhiba penetrarea,cand membrana s-a rupt nu mai are ce sa o opreasca si o poti penetra usor),,,in momentul in care ai facut prima oara sex cu un barbat membrana respectiva se rupe

ala bala

acum 10 ani

Ma cam indoiesc ca don''soara "s-a dezvirginat", ca doar nu si-a facut-o singura.
Iar daca a intrat usor, ori tu ai scula mica, ori ea vaginul mare.
In alta ordine de idei, mai deschide si tu cate o carte, ca esti dezastru total la lb romana!