IUBITUL MEU NU MAI ARE CHEF DE SEX

Sex si probleme sexuale

Postata de c.alexanddra cu 9 ani in urma.

Buna! Am 22 de ani si sunt intr-o relatie cu iubitul meu de 8 ani,stiu o sa vi se para enorm dar noi ne intelegem bine si ne iubim. iubitul meu nu prea mai are chef de sex ,am ajuns sa facem sex o data pe luna . am abordat problema cu el in repetate randuri si de fiecare data acelasi motiv: stresul si din cauza certurilor(ca in orice cuplu) nu mai are apetit sexual. ideea e ca nu sunt genul ala de tipa care sta intinsa pe spate si o f**i ca pe o muta. am atitudine,ceva costume sexy,preiau controlul si nu sunt nici o tipa care arata rau,ne mai condimentam momentele si cu filme porno,cu jocuri erotice,dansuri etc ...in ciuda acestui fapt avem parte de sex foarte rar. iubitul meu nu ma inseala,stiu sigur. m-am gandit ca solutia pentru el ar fi o noua partenera sexuala,dupa aproape 8 ani cred si eu dar ce sa fac sa il trimit la curve in timp ce imi urmaresc serialul favorit? Ajutati-ma va rog din tot sufletul cu sfaturi utile!!!

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 9 ani

Sincer ideea cu curvele pt un barbat e buna, dar nu cred ca un om serios ar face asta.Cred ca va lipseste comunicarea, in caz ca are un motiv anume si nu il zice, sau e rusinat, habar nu am, insa cred ca trebuie sa schimbi mult mai mult decat ai schimbat pana acum, ca sa il faci sa fie mai atras de tine, cum erati voi inainte.Daca el zice ca e de la stres, atunci foarte probabil asta e, e un motiv foarte bun pt a nu avea chef, insa 1 data pe luna e cam rar, si nu cred ca e stresat in continuu.Tu ar trebui sa vorbesti cu el si incearca sa afli ce il blocheaza si incearca sa il ajuti.

Ana

acum 9 ani

alexandra iubitul tau are pe alt cineva alta partenera de sex din cauza asta nu mai are chef cu tine iti spun din experienta nu exista asa ceva ca are chef el deja probabil vine satul de la alta cand e vb de sex orice barbat nu refuza si vb aia pofta vine mancand