is supiii

Sex si probleme sexuale

Postata de moniqmoon cu 13 ani in urma.

prietenul meu din cand in cand se ridica din pat de langa mine,merge la baie cu pc in mana si se uita la free porno..care credeti ca ar fi motivul? am incercat sa discut cu el insa neaga totul..problema e ca are 32 de ani,ce as putea face in privinta asta?

Raspunsuri (7)

moniqmoon

acum 13 ani

aaa uitasem...stie orice vedeta de porno...si din cate vad...e foarte atras de asemenea situri si de anumite actrite...de cele blonde...viata noastra sexuala din cate spune el e perfecta..nu are nimic de comentat..insa mai fuge in fata compiterului din cand in cand..intelegeti voi

mari

acum 13 ani

De ce nu ii propui sa va uitati impreuna?

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

take_it_69

acum 13 ani

Daca se uita la filme porno nu inseamna ca e stricat, din contra, multi barbati chiar nu stiu ce trebuie sa faca ca sa excite o femeie, fac sex doar ca sa se termine (astia de obicei sunt cei care spun ca nu se uita la filme porno). Se poate si invata de acolo :P Eu ma uit cu prietenul meu si chiar mai tragem cu ochiul la filme in timp ce o facem, e excitant si mai iti da si cateva sugesti referitor la pozitii :) Eu chiar ti-as recomanda sa urmariti filmele impreuna si daca lui asta ii provoaca placere sigur ii va placea si sa va uitati impreuna. :)

moniqmoon

acum 13 ani

eu una cred ca a devenit adictiv...si ii trebuie sfatul unui medic.ori un psihiatru,,,stie cum sa excite o fem...si fem a avut chiar de ajuns la viata lui...problema e ca pornografia din cate vad eu a pus stapanire pe viata lui sexuala si nu se mai poate controla...baieti spuneti voi nu am dreptate?

Bucifer

acum 13 ani

Nu e treaba ta ce face el in baie, asa cum el nu are voie sa intre peste tine acolo. Zugraveste, se masturbeaza, citeste, nu e treaba ta ce face altcineva in baie.
Toate posturile pe teme sexuale de aici sunt pline de afirmatii de genul" nu pot sa ii fac fata partenerului meu, vrea sex prea des". Asta e, acuma nici sa se elibereze omu'' nu e in regula,nu? Pai in cazul asta.. ia masuri inainte sa plece cu laptopu'' iar.

lore

acum 13 ani

Incearca sa vb cu el si sa va uitati amandoi la un film porno, poate de acolo are inspiratie, incercati sa va uitati amandoi... Dar comunicati mult, asta e foarte important.