INTREBAREEE

Sex si probleme sexuale

Postata de busuiociuliana cu 12 ani in urma.

Cat timp/zile trebuie lasat sa treaca dupa dezvirginare pana la urmatorul act sexual si daca ascesta va fi dureros?

Raspunsuri (5)

Nirolf

acum 12 ani

Doua-trei zile, poate si mai putin, de obicei nu este dureros. De mentionat: de obicei doar daca este facut cum trebuie, cu tot tacamul. Trebuie sa fi bine incalzita ca vaginul sa devina elastic si bine lubrefiat, altfel te vei chinui.

busuiociuliana

acum 12 ani

ok mersi de sfat

busuiociuliana

acum 12 ani

e ok daca fac dragoste la 2 zile dupa dezvirginare?

Nirolf

acum 12 ani

Cum a fost primul contact? Banuiesc ca a mers totul bine si ca esti nerabdatoare. Atunci nu vad de ce sa nu faci.
Ar fi alte probleme legate de subiect care trebuiesc discutate, dar sper ca le cunosti bine (ma refer in special la protectie).

busuiociuliana

acum 12 ani

asta se stiee..la al 2 lea dupa dezvirginare a fost dureros....