intrebare????

Sex si probleme sexuale

Postata de andrea1979 cu 13 ani in urma.

daca am facut dragoste si la cateva secunde am facut din nou este probabil sa raman insarcinata .Precizez el sa spalat inainte dea face a 2 oara ,astept un raspuns concret multumesc

Raspunsuri (7)

ina

acum 13 ani

Dar ce metoda de protectie ati folosit?

Dr. Marius Petrovai

acum 13 ani

Da, este probabil sa ramai insarcinata

Andrea

acum 13 ani

Buna ina ,nu am folosit nimic sant casatorita de12 ani si am zis ca nu e cazul dar totuși nu as vrea sa rămân însărcinată mai avem un băiat dar dacă am rămas mas bucura

yma

acum 13 ani

Ma surprinde faptul ca vrei un raspuns concret la asa o intrebare,dupa 12 ani de casatorie.Nu e importanta ritmicitatea ci mai de graba momentul tau din luna,nu?

andrea

acum 13 ani

eu am cerut un raspuns la cineva cine cunoaste ,cine are mai multe informatii decat stiu eu ok daca aveam nevoie de comentarii ca ale tale cautam in alta parte nu aici

Iuli

acum 13 ani

Da, poti ramane insarcinata.

andrea

acum 13 ani

Iti multumesc iuli chiar este un raspuns concret si la subiect, nu ca de la altii iti multumesc