intimitate

Sex si probleme sexuale

Postata de Christyna00001 cu 11 ani in urma.

buna ziua..as avea o problema..am avut contact sexual cu iubitul meu intr-o noapte si intre timp s-a rupt prezervativul dar el nu a ejaculat,mai avea pana atunci...si el a pus altul si am continuat...e vreun risc de sarcina? si a2a zi s-a intamplat de a ramas prezervativul inauntru desi el nu a ejaculat.l-am scos si cu acelasi prezervativ am continuat...precizez k nu era rupt sau alte complicatii...e din nou vreun risc de sarcina?

Raspunsuri (4)

ala bala

acum 11 ani

Atata vreme cat in vagin nu ajunge lichid seminal, esti ok. Insa neaparat iubiltul tre'' sa invete sa-si puna prezervativul, pare cam neindemanatic.

adrian2012

acum 11 ani

stai linistita ca nu ai nici un fel de problema ,daca nu a ejaculat .dar sa invete sa il puna bine ca e riscant

adrian2012

acum 11 ani

stai linistita ca nu ai nici un fel de problema ,daca nu a ejaculat .dar sa invete sa il puna bine ca e riscant

adrian2012

acum 11 ani

ai grija