Impacare

Sex si probleme sexuale

Postata de tent cu 15 ani in urma.

Am nevoie urgent de niste dfaturi. Va rog din suflet. M-am despartit de prietena mea, ea a avut initiativa. Mi-a spus ca nu ma mai iubeste si ca nu mai avem nici o sansa de a fi impreuna. Ea acum este plecata la maica-sa revina maine. Daca tot nu am nimic de pierdut maine as vrea sa ii fac o surpriza. Vreau sa imi incerc sansa. Dati-mi niste sfaturi. Ce ar trebui sa fac?. Sa umplu acmera de flori, sa ii iau o jucarie de plus. Nu stiu. Ajutati-ma va rog.

Raspunsuri (2)

tent

acum 15 ani

Am nevoie urgent de niste dfaturi. Va rog din suflet. M-am despartit de prietena mea, ea a avut initiativa. Mi-a spus ca nu ma mai iubeste si ca nu mai avem nici o sansa de a fi impreuna. Ea acum este plecata la maica-sa revina maine. Daca tot nu am nimic de pierdut maine as vrea sa ii fac o surpriza. Vreau sa imi incerc sansa. Dati-mi niste sfaturi. Ce ar trebui sa fac?. Sa umplu acmera de flori, sa ii iau o jucarie de plus. Nu stiu. Ajutati-ma va rog.

tent

acum 15 ani

Ei bine am suarprins-o. I-am cumparat cel mai mare buchet de flori si din petale i-am facut o inimioara.
Oricum e gata. Singurul lucru pe care l-am reusit a fost sa o fac sa se gandeasca pe viitor daca vom mai avea o sansa. Sper sa ma impac cu ea, chiar daca ar fi si peste 10 ani. O iubesc enorm de mult.