Imi miroase penisul.

Sex si probleme sexuale

Postata de DariusGanea cu 10 ani in urma.

Buna, am varsta de 16 ani si am o problema.. imi miroase penisul foarte ciudat si urat, uneori ma mai masturbez (cred asa ceva este si normal) si cate-odata mai intra sora-mea in camera si spune ce urat miroase aici, si imi deschide geamul, ei bine eu stiu ca de la penis miroase, cu toate ca de fiecare data cand fac baie imi spal penisul bine de tot... Va rog ajutati-ma, de penis am grija, insa nusth ce doamne miroase asa, tin sa precizez ca de mult am problema asta... Cred ca am gasit sectiunea buna.

Raspunsuri (8)

FreeStyle11

acum 10 ani

Poate nu penisul in sine miroase, ci poate o fi de la urina sau sperma.Poate te murdaresti pe chiloti cand te duci la baie sau cand te masturbezi murdaresti lenjeria.Daca e mai multa poata sa miroasa mai urat.Schimba-ti lenjeria in fiecare zi si vezi daca dispare mirosul.

Vladut

acum 8 ani

Ai cumva fimoza?

Alin

acum 8 ani

Servus Darius oare ai reusit sa scapi de miros?

el dorado

acum 8 ani

Buna Darius Ganea
Ai reusit sa rezolvi problema cu mirosul?si eu sunt in situatia ta si as aprecia enorm daca m ai ajuta?

Stefan

acum 8 ani

Dupa ce te masturbezi spala penisul.

MiroasePula

acum 7 ani

Spala-te foarte des

scaraoschi

acum 7 ani

Daca faci baie o data pe luna atunci e normal sa puta a branza stricata! Dus zilnic!

vgigel

acum 7 ani

spalate la p**a dupa ce faci p***a