himenul elastic

Sex si probleme sexuale

Postata de moniquee andree cu 12 ani in urma.

cred ca am himeul elastic iar prima oara mi-am inceput viata sexuala la varsata de 16 ani dar primul act sexual a durat decat 35 de minute curgumi doar foarte putin sange aproape invizibil si as vrea sa stiu parerea unui medic ce as putea face in cazul acesta.Multumesc

Raspunsuri (4)

DA!!!!!!!!!!!!!!!

acum 12 ani

Cica ''''a durat DOAR 35 minute''''. Dar cat trebuia sa dureze, o vesnicie? Te pomenesti ca esti virgina!!!!

TheodoraTheo

acum 12 ani

o partida sexuala satisfacatoare ar trebui sa dureze MINIM 35 de minute pentru ca ambii parteneri sa aibe timp sa ajunga la orgasm.

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

himenul este o membrana subtire ce se afla la nivelul orificiului vaginal (separa vulva de cavitatea vaginala). ruperea himenului se insoteste de o sangerare minima.

ALBU

acum 11 ani

eu am tinut si 40 si ceva de minute nu misepare ceva iesit din comun..!!