Himen

Sex si probleme sexuale

Postata de simisimi cu 11 ani in urma.

Mi-am inceput viata sexuala in urma cu aproximativ 2-3 saptamani si la fiecare act sexual mi-a curs sange. Prima oara foarte putin, am banuit ca nu s-a rupt himenul deoarece a doua oara a fost mai abundenta curgerea. Si ultimele dati mi-a curs ba foarte foarte putin, dar s-a intamplat odata si destul de mult.. E posibil ca himenul sa nu se fi rupt inca? Tin sa mentionez ca prima oara m-a durut foarte tare, iar ulterior doar putin la inceput cand incepea penetrarea.

Raspunsuri (4)

stefania dorina

acum 11 ani

nu ai fost dezvirginata doar o fractura vaginala ai posibil sa ai chist ovarian si sa ai probleme cu copii daca ai fost dezvirginata de un incepator draga mea trebuia pe cineva cu experienta ca sa nu suferi sa stie ce face ca asa multi o baga o scot si pleaca acasa si ii doare undeva de tine

simisimi

acum 11 ani

Nu era incepator, avem o relatie indelungata si pot afirma nu chiar il doare de mine.. am aflat ulterior ca problema era la mine. Am fost la ginecolog si mi s-a spus ca am uter didelf si vaginul septat, de aici rezultand durerea la actul sexual (nu neaparat doar primul) ..

simisimi

acum 11 ani

pot afirma ca chiar il doare de mine* imi cer scuze pt greseala.
si iti multumesc oricum de raspuns!

sorina

acum 8 ani

buna vreau si eu niste sfaturî am 21 de ani si vreau sa mi incep viata sexuala cu iubitu meu si mie cam teama ca doare am mai incercat o data dar nu am suportat durerea mia curs putin sange dar nu ma penetrat in concluzie himenu e putin fisurat