Gravida virgina fara penetrare si ejaculare?

Sex si probleme sexuale

Postata de tamar0 cu 9 ani in urma.

Este posibil sa raman gravida , ac***a in vedere faptul ca actul sexulat propriu-zis nu a avut loc, decat o atingere.. fara penetrare si ejaculare? Mentionez ca asta s-a intamplat in a 3-a zi dupa ce mi s-a terminat cilcul.

Raspunsuri (5)

Liviu

acum 9 ani

:DA! Exista o sansa pentru a ti se indeplini -de indata- aceasta DORINTA LEGITIMA a ta.
Mai ales daca te cheama (si) Maria -caci fecioara zici ca (inca mai) esti.. :)) Si, chiar in acest sens, mie insumi mi-ar placea sa-mi imaginez (delirez si io ;)) ca eu sunt Iosif. :D ar, de fapt, nu atat raspunsuri (muultiple ;) mi-ar placea sa-ti dau eu, tie -cam v`o mie, de nu poti nici sa le duci- cat, mai cu seama, sa te iau la intrebari->.. pe ici-colo, adica numai prin partile esentiale. Toate acestea si altele asemenea lor, in chiar "acum-si-aci` la tine, de ma primesti tu -pe mine. :D aca nu, sa-ti fie de bine.. :P

MariaA2777

acum 9 ani

Daca ai folosit prezervativ nu ai de ce sa te ingrijorezi..

Liviu

acum 9 ani

:DA, Marie, cu atat mai mult, "acum-aici" si tie iti adresez aceeasi ft. tare invitatie!.. Asta numai daca, intr-adevar, ti-ar placea s-o facem chiar aici-acum-impreuna: 1 (una) buc. incursiune terapeutica. Si, in chiar acest sens, iti propun sa purtam o ft. inedita discutie. Asadar si prin urmare, daca esti tu insati dispusa, mi-ar placea -in adevar- sa avansam cu incetul..

Liviu

acum 9 ani

:P Si uite, draga Marie, chiar tie`ti fac aceasta mica -dar ft. tare jucausa- precizare:
EU SUNT -in adevar- de profesie psiholog.
Si chiar acum eu adevarat iti spun:
JOCUL nu exclude seriozitatea; nicidecum!
(intrucat si copiii se oftica daca pierd -chiar si in acest "aici-acum", asa cum imi place chiar tie, de indata, sa ti-o s pun=))

Liviu

acum 9 ani

( (!) ) SALVAREA
sta in increderea in propria-ti dorinta
si in a profita de ceea ce este la indemana:
chiar si aici-acu` -vino si tu, si tu.. si tu!
De ce nu?!..