ginecologic

Sex si probleme sexuale

Postata de MembruMobileApp150330210426340 cu 8 ani in urma.

Bună sunt Adela am 43 ani de la vârsta de 34 ani am intrat la menopauza.întrebarea mea este de ce nu mai am chef de sex si dacă există vreun tratament.vă mulțumesc

Raspunsuri (2)

mary321

acum 8 ani

buna adela, pentru aceasta problema este recomandat sa iei pastile cu hormoni pentru a-ti veni menstruatia.

Medic.Fares

acum 8 ani

Buna ziua.Va recomand unele remedii naturale din plante capsulele si ceaiul Menopauza care au efect estrogenic, antioxidant, tonic, calmant.Multa sanatate!