Fimoza

Sex si probleme sexuale

Postata de brother2111 cu 11 ani in urma.

Va rog ajutatima, am fimoza , am vazut ca altii au grav si nu o pot decalota nici cand este in stare flasca, ei bine eu pot si cand este in erectie pot sal decalotez aproape de tot, mie frica sa trag de el ca doare si am inteles ca nu este deloc bine, va rog datimi un sfat mie frica sa merg la doctor si mai ales mie rusine sa ii spun mamei, daca as avea un tata ias spune da nam asa ca mie rusine sa vb cu mama, va rog recomandati niste cai simple, sau poate ceva creme orice da nu mers la doctor va rog spunetimi.

Raspunsuri (2)

Sigada

acum 11 ani

Nu este de joaca cu fimoza. Mergeti la medic neaparat. Daca nu doriti sa discutati cu mama dvs (desi este indicat) mergeti la medicul de familie care apoi va poate indruma catre medicul specialist.

brother2111

acum 11 ani

Si daca merg la medicul de familie si ii spun sami faca trimitere la urolog, ma costa ceva consultatia , si ce o sami faca eu stiu ce si cum sai spun ca am da ce pot eu sai arat lui cand in stare flasca nam nimica.
Si inca ceva operatie costa ceva bani si doare ? :D