fertiitate

Sex si probleme sexuale

Postata de covrigel112233 cu 13 ani in urma.

Buna ziua, nu poate ramane sotia insarcinata, am facut o spermograma si am oligoteratozoospermie moderata, e grav? ce imi recomandati? Multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Georgescu Cristian

acum 13 ani

buna seara,
este foarte bine ca ati facut o spermograma, totusi medicul care v-a recomandat acest lucru trebuie sa va investigheze in continuare pentru a descoperi si cauza acestei oligoteratozoospermii moderate. fara a stii cauza, tratamentul este mai mult sau mai putin ''''la nimereala''''.

va urez o seara buna