Fara dupa care cu

Sex si probleme sexuale

Postata de diuuu cu 10 ani in urma.

Buna ziua, am o intrebare aseara mi-am pierdut virginitatea la inceput prietenul meu mi-a "bagat-o" fara prezervativ,dupa care si-a pus ,a ejaculat dupa ce si la pus as vrea sa stiu daca exista riscul de-a ramane sau nu?ast un raspuns cat mai repede.multumesc

Raspunsuri (5)

elena

acum 10 ani

absolut nu

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Riscul este destul de mic.

Carpe Diem

acum 10 ani

”bagat-o” = penetrare

Putin probabil o sarcina

diuuu

acum 10 ani

Va multumesc mult chiar m-am linistit eram foarte stresata.as putea sa fac un test de sarcina ca sa fiu mai sigura??

diuuu

acum 10 ani

Va multumesc mult chiar m-am linistit eram foarte stresata.as putea sa fac un test de sarcina ca sa fiu mai sigura??