Exista riscul ???? Un raspuns urgent !!

Sex si probleme sexuale

Postata de MembruMobileApp150330210316331 cu 9 ani in urma.

Buna ! Am 18 ani si mi-am inceput viata sexuala de curand. De cate ori am avut un contact sexual , am facut asta fara prezervativ deoarece imi este teama ca acesta sa nu se rupa, dar prietenul meu nu a terminat niciodata in mine si a avut grija sa se spele sau sa se stearga/curete dupa fiecare numar(la fel si eu ). Intrebarea mea este daca as putea ramane insarcinata de la acel lichid al barbatilor sau daca ar trebui sa imi fac griji de orice fel .. Astept un raspuns.
Tin sa mentionez ca imi curge un lichid maro , am facut un test de sarcina si imi arata ca nu sunt , dar nu ma pot linisti. E posibil ca lichidul sa fie menstruatia ? Pentru ca ar trebui sa imi vina in 7 zile , ultima data fiind 9-14 aug.

Raspunsuri (4)

Biia

acum 9 ani

Orice este posibil. Sansa ca prezervativul sa se rupa este destul de mica, daca.l folositi cum trebuie
Da! Este posibil sa ramai insarcinata. Mai ales daca erai in perioada fertila. Foloseste cu incredere prezervatuvul. Este sigur 97%. ! Rareori se intampla accudente.

MembruMobileApp150330210316331

acum 9 ani

Si cat despre scurgerea ciudata de dinainte de menstruatie ce ai putea sa-mi spui ??

Biia

acum 9 ani

Accidente* scuze ca s.a postat de atatea ori.

Biia

acum 9 ani

Ar putea fi menstruatia. Si mie mi.a venit luna aceasta cu 4 zile mai repede, desi eu am ciclu la 28 de zile. Testil de sarcina se face la minim 2 saptamani de la contactul neprotejat.