Exista șanse..?

Sex si probleme sexuale

Postata de MembruMobileApp303132 cu 8 ani in urma.

Am facut-o cu prietenul meu, nu si-a dat drumul in mine si dupa ce si-a dat drumul nu am mai facut nimic. Nu am folosit prezervativ, exista vreun risc sa ramân? Intreb pentru ca stau cu gândul la lichidul preejaculator.

Raspunsuri (3)

Ana

acum 8 ani

Riscul exista, însă depinde si de perioada ciclului in care te aflai. Daca erai sau nu in perioada fertila.

Ionela

acum 8 ani

Si daca mi-a venit menstruația acum pe 30 Decembrie si luna trecută am avut.o pe 27 Noiembrie si m-a ținut pana pe 2 Decembrie, e vreo problema?

victoras

acum 8 ani

De ce va puneti astfel de intrebari doar "dupa" si nu "inainte"? Ati auzit de contraceptie?