excitare coontinua

Sex si probleme sexuale

Postata de al3x 666 cu 13 ani in urma.

buna ziua am si eu o intrebare ce ma sfatuiti sa fac in starii de excitare coontinua la inceput a fost placut sa vezi ca esti tot timpu activ dar acum a inceput sa ma dispere lucru asta...metionez ca iau steroizi si aceasta este cauza excitari coontinue. un ceai pastile ceva excerciti un sfat va rog. multumesc anticipat..

Raspunsuri (12)

Psih. Antonia - Carla Isacu

acum 13 ani

Ar fi foarte bine sa consultati un medic specialist urolog - vi-l recomad pe dr. Calomfirescu, cabinetul Uroandromed - deoarece tratamentele trebuie recomandate de catre cineva competent in domeniu, datorita efectelor adverse si interactiunilor, astfel incat trebuie adaptat organismului si modului dvs. de viata. In functie de rezultatul consultului, vi s-ar putea recomanda si psihoterapie. Sanatate!

Iuli

acum 13 ani

Mie mi se pare simplu: NU MAI LUA STEROIZI daca esti sigur ca e de acolo.

al3x 666

acum 13 ani

acum ma pregatesc pt un concurs... si steroizi nu se intrerup brusc plus ca se face si terapia post ciclu..iuli nu mai vb ca esti pe dinafara de subiect...performanta=sacrificiu

Iuli

acum 13 ani

Atunci sacrifica-te. De ce mai postezi aici? Stii care e cauza, stii care e remediul, nu vrei sa le urmezi, stai acolo excitat si gata! Si daca esti asa mare sportiv, de ce nu-ti intrebi medicul? Succes iti doresc

o femeie

acum 13 ani

Atunci ia steroizi si stai cu ea sculata pana nu mai poti. Ai grija ca in scurt timp o sa te doara. Dar trebuie sa te sacrifici, nu-i asa? Ai grija sa n-o rupi.

al3x 666

acum 13 ani

o sa am grija sa nu o rup... acum nu iti imagina ca asa stau cu ea 24 din 24

al3x 666

acum 13 ani

unu la mana eu mam adresat cuiva competent nu cuiva care nu cunoaste termenul de steroid...si nu sunt asa mare sportiv incat sa am medicu meu personal...nici nu stiu unde ai vazut tu ca as fi scris eu ca sunt mare sportiv...la 22 ani cat pot sa fi de bun incat sa ai medici la indemana

Iuli

acum 13 ani

Deci iei steroizi de capul tau. Ok. Bafta atunci.

anne

acum 13 ani

alex, treci si pe la noi cand n-ai antrenamente, poate te ajuta cu ceva:P

alex

acum 13 ani

Anne, la ce bordel poti fi gasita????

High On Steroids

acum 13 ani

si eu sunt interesat.

un numar de telefon, ceva?

anonim

acum 13 ani

al3x ar mai fi o varianta ai putea sa faci sex mai mult ... asta cred ca ti`ar potoli din starea aia de excitare! parerrea mea! dar gandestete ca sar putea la intreruperea steroizilor probabil sa scada foarte mult excitarile si dorintele sexoale !