Este sau nu ?

Sex si probleme sexuale

Postata de anonimmihai cu 9 ani in urma.

Poate suna ciudat, dar de ceva vreme eu si prietena mea avem niste jocuri
Adica ma lasa sa-i bag degetul in vagin(ea fiind virgina)
Niciodata nu am bagat mai mult de 1 deget
Intrebarea este, daca mai e sau nu virgina, niciodata nu a gasit sange si a spus ca nu prea o doare cu 1 deget.
Deci mai este sau nu?
Cer seriozitate
Multumesc !

Raspunsuri (3)

jhsj

acum 9 ani

Frate, imagineza-ti ca tot orasul vine si isi baga degetul in vaginul ei ,asa..din punctul tau de vedere,chiar daca nu a sangerat si nu a durut-o, tu daca ai sta dupa cu una care a avut o relatie si o sa auzi :'''' Ba,asta e aia careia eu i-am bagat inainte degetul in * !'''' si tu ai zice ca e cea mai sfanta de pe lume ,a? de unde stii ca inainte n-au trecut si altii cu degetele pe acolo? baietel, o fata care e ok face sex si isi pierde virginitatea normal din punct de vedere fizic,psihologic si daca are chef de perversiuni dupa e treaba ei ,dar macar nu pretinde ce e virgina si isi baga degetele in c*r ,nas,urechi,vagin.Virgin inseamna cand nu te-ai jucat cu ce ai in dotare si nu ai primit placere sexuala si chiar l-ai lasat pe altul sa-ti bage degetele acolo, nici tie nu ti-ar conveni sa-ti spuna ca e virgina si altul sa-si fi bagat deshtele pe la savarina ei ,intelegi ce spun,no?

Vero

acum 9 ani

Ce spui tu este amuzant, dar, pentru ca ceri seriozitate, ma voi abtine si voi incerca sa iti ofer parerea mea sincera. Din punct de vedere fizic, da, se poate ca ea sa mai fie virgina daca himenul nu i s-a rupt. Acum, practic, sa fim seriosi, a fi virgin nu inseamna doar a avea vaginul intact.

cat

acum 9 ani

si degetul cat l-ai bagat ? 1 cm, 3 cm sau pana la capat ?
Si care deget ?