este posibil?

Sex si probleme sexuale

Postata de Orzan Lenuta cu 10 ani in urma.

ce se intampla cand in timpul actului sexual iti vine "stopul" si partenerul ejaculeaza inauntrul tau? tin sa mentionez ca asta s-a intamplat acum 3 zile , si de atunci nu a mai curs deloc si atunci a curs doar cat am urinat si era pe hartie.

Raspunsuri (1)

Roxana

acum 10 ani

Daca cumva erai la mijlocul ciclului cind se produce ovulatia e posibil sa fi avut aceasta mica hemoragie in urma ovulatiei, dupa care sa se opreasca.

Deci ar fi bine sa fii atenta, in caz ca ai ciclu regulat, sa vezi daca in luna urmatoare vine la timp.....in caz ca nu folosesti anticonceptionale de orice fel....