este posibil?

Sex si probleme sexuale

Postata de adasdasda cu 13 ani in urma.

este posibil sa devi gay din cauza masturbarii dara o pracitice fregvent ... de exemplu un an de zile zi de zi ?

Raspunsuri (8)

adasdasda

acum 13 ani

sau care pot fi cauzele daca faci acest lucru

Marina

acum 13 ani

Esti/devii gay daca iti plac baietii. Te gandesti la baieti in timp ce ....sau la fete?

Iuli

acum 13 ani

City, ai o obsesie. De ce nu mergi la un medic psihiatru sa te tratezi?

ray

acum 13 ani

daca te masturbezi cu gandul la barbatii da esti deja gay numai trebie sa devi, daca te masturbezi cu gandul la fete imposibil ba din contra

adasdasda

acum 13 ani

adica nu am nimica sunt un baiat normal totu e in capu meu ? nu sunt gay?

adasdasda

acum 13 ani

din cauza ca am avut o depresie nervoasa si mie sa nu fie din cauza masturbarii...

Pena

acum 13 ani

Daca nu te gandesti la baieti, ci iti plac fetele, esti normal. Nu are treaba masturbarea, majoritatea baietilor se masturbeaza in adolescenta. Unii se masturbeaza si mai tarziu daca nu au partenere. Totul este sa nu abuzezi, sa nu-ti faci din asta o preocupare. Nu te mai gandi la p***ai deci, esti un om normal. Fa-ti o prietena, mergi cu colegii la distractii, vezi-ti de scoala/serviciu.

mihnea

acum 12 ani

Teatru ,nimic altceva .Te obsedeaza ceva ce tu nu esti dar in cazul in care continui pe aceasta alee,nimic nu este imposibil,asa ca:" ATENTIE!!!!"