Este normal asa ceva?

Sex si probleme sexuale

Postata de Ariana_25 cu 11 ani in urma.

Buna seara,

In timp ce fac dragoste cu sotul meu si lasa in mine sperma simt cum mi se prelinge in jos sperma sotului.Am incercat si sa stau cateva minute cu picioarele in sus ca sa nu mi se coboare in jos sperma dar degeaba ca tot coboara.Este ca si cum as fi infundata inauntru si in loc sa mearga unde trebuie sperma ea coboara.
Ce considerati ca as putea avea?Ca in felul acesta in veci nu raman insarcinata.

Raspunsuri (4)

gigi52

acum 11 ani

Incearca si cu altul sa vezi.

Ariana_25

acum 11 ani

Mai mortaciune ce te bagi in discutie ca habar nu ai ce vorbesti.Mai belitule ce esti am impresia ca tu faci p***a de duci lipsa de femeie nici moarta nu mi-as schimba sotul pentru o sula bleaga ca a ta.

REPLICA PENTRU UN FRAIER!!!!!!!!!!!!!!!

gigi52

acum 11 ani

Puuuuuu

gigi52

acum 11 ani

De rea ce esti nu sta nimic in tine isteatzo