erectii rare si slabe

Sex si probleme sexuale

Postata de crespo64 cu 12 ani in urma.

Buna ziua! am 25 de ani si de o luna nu mai am erectii asa spontane, fara sa fiu excitat, iar cand am parca nu mai este asa tare si de lunga durata..De la ce ar putea sa fie, ce ar fi putut cauza asta??

Raspunsuri (5)

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 12 ani

Cele mai frecvente cauze ale scaderii performantei sexuale sunt oboseala si stresul.
Cred ca ne oferiti prea putin amanunte pentru a va putea oferi un raspuns obiectiv.

mg-power

acum 12 ani

Un organism sanatos si viguros va da si erectii puternice si de lunga durata, un organism vlaguit, slabit da erectii slabe sau deloc,Primul semnal ca ai un organism sanatos sunt erectiile, Ca urmare fa ceva in acest sens pentru sanatatea organismului si viata sexuala va fi buna

ionut7878

acum 12 ani

Am si eu 33 de ani si ejacularea cateodata dureaza mai mult decat normal si atunci ejacularea este mult mai consistenta mai multa speram adica. De ce oare?

cosmin

acum 12 ani

eu am urmat o cura de detoxifiere - hidrocolonoterapia,.

Sunt f multumit!

crespo64

acum 12 ani

multumesc pentru raspuns