Erectie sp***a la 15 ani

Sex si probleme sexuale

Postata de alexandru712 cu 11 ani in urma.

Buna ziua ! am 15 ani si cat de 1 an mi-am inceput viata sexuala .. prima data a fost un esec .. erectie puternica la preludiu dar in momentul propriu-zis penisul a iesit din erectie.. asta s-a intamplat si urmatoarele 2 dati.. precizez ca au fost persoane diferite.. cum se poate razolva problema asta .. e ceva psihic cred..

Raspunsuri (3)

Vali

acum 11 ani

Salut, si mie mi s-a intamplat ceva asemanator la inceputul vietii sexuale. Dar am primit raspunsul mult mai tarziu. Era vorba ca aveam viciul masturbarii si persoanele de acest gen au dificultati in a-si incepe viata sexuala pentru ca se dezvolta la nivel psihologic un anumit tip de fantezie care, confruntata cu realitatea te face sa nu-ti poti mentine erectia. Si in plus, am citit ca masturbarea te face mai prost. Toti in ziua de azi ofera argumente pro masturbare pentru a se justifica pe ei insisi dar daca ar sti aceste riscuri...

alexandru712

acum 11 ani

si cum ai rezolvat problema?

George

acum 11 ani

Ocupa-te de alte lucruri la varsta ta.