Erectie slabă. Sfaturi va rog?

Sex si probleme sexuale

Postata de Utilizator11607461973 cu 3 ani in urma.

Am 18 ani și erectia mea e destul de slabă
Pot face act sexual 5 minute după care ejaculez iar după 2 3 minute penisu se " moleseste " si nu pot continua.
La un oral pot sta si 10 15 minute fără probleme.

Nu as vrea nici sa merg la un medic specialist deocamdata si nici pastile ( mai ales ca , corpul se obișnuiește si pot provoca diverse )
Ceva sfaturi va rog ?

Raspunsuri (3)

Utilizator11607461973

acum 3 ani

Țin sa menționez cand consum alcool ( 2 - 3 pahare ) erectia se lungește si nu am probleme, nu ejaculez asa rapid și pot intretine un act sexual acceptabil.

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686

Ioana

acum un an

Ai rezolvat ceva?