ejaculez repede

Sex si probleme sexuale

Postata de alin07 cu 10 ani in urma.

ce ar trebui sa fac sa nu mai ejaculez repede...cand am facuto prima data cu prietena mea nu ejaculam repede am facut pauza cateva luni ca am fost plecat dupa 5 luni am reluat la fel era nu ejaculam foarte repede iar acum de cateva zile mai exact de o saptamana ejaculez foarte repede nuj ce se intampla am incercat si cu masturbarea dar tot la fel nimic si precizez ca erectiile sunt puternice...nuj ce sa fac.ce sfaturi aveti???

Raspunsuri (1)

Ciprian

acum 9 ani

Nu cred ca e permisa publicitatea pe acest forum, dar te voi indruma catre un produs foarte cunoscut ca fiind eficient. suifanoriginal.blogspot.ro este produsul despre care-ti ziceam mai sus.