ejacularea

Sex si probleme sexuale

Postata de vik-umik cu 13 ani in urma.

Ejacularea rapida cum sa scapi de ia?Care sunt exercitile pentru intarirea muschiilor?

Raspunsuri (7)

flori

acum 13 ani

poti cauta si pe acest site dar si in general pe internet exercitiile Kegel. sunt si pentru femei dar sunt si pentru barbati. //sfatulmedicului.ro/Incontinenta-urinara/exercitiile-kegel_706

Grig15

acum 13 ani

Sunt diverse tehnici de a scapa de ejacularea rapida,o sa le inveti pe parcursul vieti sexuale,dar las-o mai incet cu miscarile in vagin mai fa niste pauze mai scoate-o afara,mai gandeste-te in timpul actului sexual si la altceva nu numai la sex etc

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

Nu numai tehnicile ci si un control cognitiv-comportamental asupra stimulilor hiperexcitatori merita sa te interesezi. Succes!

viorel

acum 13 ani

ce sat imi puteti da ca dau drumul repede .

viorel

acum 13 ani

ce sfat imi puteti da ca dau drumu repede in timpul actului sexual adica cind fac sex cu sotia

andrei

acum 10 ani

si eu sunt am aceiasi problema cu erectia .am doar 16 ani si ma masturbez de la 13 ani .imi dau drumu repede

Diaconu alexandru

acum 10 ani

Ce sa fac ejaculez foarte repede