Ejaculare

Sex si probleme sexuale

Postata de MCS cu 10 ani in urma.

Ce se intampla cu organismul p***a? Am avut parte de o ejaculare de toata frumusetea in timpul somnului. Nu am mai patit asa ceva pana acum si as vrea sa stiu ce se intampla, care ar fi cauza. Am 26 de ani, nu am probleme legate de erectie sau de durata actului sexual, etc. M-am trezit din somn imediat dupa ce am simtit ca mi-am dat drumul. Astept o parere sau un sfat. Multumesc!

Raspunsuri (3)

George

acum 9 ani

Am gasit articolul asta legat de acesta problema pe care am intimpinat-o si eu.. pe mine m-a lamurit in cateva situatii si sper sa te lamureasca si pe tine

http://www.romedic.ro/psiholog-adinademian/articol/10651

catalin

acum 9 ani

Salut. Am 29 de ani si ejaculez in timpul nopții cam o data pe luna.nu am inceput viata sexuala si vreau sa stiu daca este vreo problema.

catalin

acum 9 ani

Am uitat sa menționez ca nu ma mai masturbez de 4 ani.astept raspuns multumesc.