ejaculare

Sex si probleme sexuale

Postata de lupascucostica cu 12 ani in urma.

problema este ca la ejaculare nu mai am jet absolut deloc! placerea exista in actul sexual dar sperma abia iese si in cantitate mica. mentionez k pana acum o saptamana, la orgasm aveam 4-5 jeturi!!
multumesc anticipat.

Raspunsuri (4)

Psihosexolog clinician

acum 12 ani

Stai linistit.

lupascucostica

acum 12 ani

Multumesc foarte mult pentru raspuns.
totusi dorinta exista, dar aseara nu am raspuns deloc la stimuli! NU AM PUTUT SA MAI EJACULEZ ABSOLUT DELOC!

Psih. Marcu Ioana-Corina

acum 12 ani

Ac***a in vedere faptul ca pana acum o saptamana aparatul dvs. sexual functiona ok, inseamna ca s-a intamplat ceva intre tipm. Fie, este vorba de o problema organica, fie vorbim despre una psihologica. Va recomand sa verificati intai prima ipoteza. Daca sunteti sanatos din punct de vedere sexual atunci poate ar trebui sa va intrebati ce anume va impiedica sa functionati ca inainte.

Cu drag,
Ioana-Corina Marcu,
Consilier Psihologic - copil, adult, cuplu, familie
Nr. tel. - 0754/024.213;
Email [email protected];
Web - ioanacorinamarcu.wordpress.com

lupascucostica

acum 12 ani

Multumesc foarte mult pentru raspuns.
totusi dorinta exista dna psiholog, dar aseara nu am raspuns deloc la stimuli!