ejaculare precoce

Sex si probleme sexuale

Postata de Ancuta87 cu 14 ani in urma.

daca ati primit vrun sfat de la medici in legatura cu ejacularea precoce va rog sa-mi spuneti si mie.oare sunt periculoase produsele astea naturiste ca prematrol,proherb,virilx?

Raspunsuri (3)

Marin

acum 14 ani

Este normal , pana la un punct, la inceputul vietii sexuale... Mai depinde si de partenera! (la mine foarte mult!!!) Dar cel mai mult depinde de gradul de excitatie... Daca se repeta cauta sa fii mai relaxat pe viitor, gandeste-te la soacra-ta :))) ... cere o pauza (sa-ti tragi sufletul!! :))) ). Spune-i si ei acest lucru ... comunicarea este foarte importanta ...
In cel mai rau caz mergi la un doctor...
Bafta! Si nu te stresa din cauza asta...

marcus9261

acum 10 ani

Pastile ejaculare precoce -
http://track.c***a.ro/product/c***a/?uid=2484&sid=643&pid=119&bid=adc***aec

alex

acum 14 ani

parerea mea ca aceele produse sunt complet ineficiete. controleaza-ti starea de excitatie si mai ales ritmul de respiratie -o respiratie rapida si neregulata, duce la o excitatie mai greu de controlat si astfel la ejaculare prematura.