Ejaculare feminina

Sex si probleme sexuale

Postata de gianny.giovanny cu 9 ani in urma.

Buna ziua. As vrea sa va spun pe scurt: cand fac sex prietenul meu ma excita foarte rau. Ma umezesc rau de tot,muschii mi se contracta involuntar,pasarica imi tremura, ma ia mii de calduri, ma zvarcolesc in pat si toate chestiile astea care tin de o excitare mare dar exista unele momente cand imi face sex oral si ma excita atat de tare incat am sensatie ca imi sare ceva din pasarica si il opresc k nu stiu ce se intampla. Daca il las sa persiste pot vorbi despre o ejaculare feminina?

Raspunsuri (1)

Ana

acum 9 ani

Da se poate sa ti dai drumul pe fata lui cauta filme Squirt pe net sa vezi