EEmy?

Sex si probleme sexuale

Postata de Utilizator11530475829 cu 5 ani in urma.

Buna seara am o problemă cu chestia asta "terminalul repede "
Am o căsnicie de 5 ani de zile cu o fata avem si o fetiță
Na facem dragoste(Sex) o dată sau de 2 ori poate 3 ori pe saptamana
Ideea e ca dupa preludiu durează ff putin si bum am terminat întrebarea e deceeee oare asa repede de iubit ne iubim o parere va rog sa fie (ejaculare preeroce?)
Un sfat tratament orice deja incep sa fiu dezamăgit de mine
Ps:chestia asta e de acum 2-3 săptămâni încoace
O seara faina

Raspunsuri (1)

Psihoterapeut Laura Ciocoiu

acum 5 ani

Buna seara,

Cel mai bine va adresati unui psihoterapeut, pentru o consultatie, fiindca sunt ncesare mai multe detalii.
Ganditi- va daca s-a intamplat ceva special, un eveniment, o situatie neobisnuita, in urma cu 2- 3 saptamani...
Numai bine!