E posibil sa rămîn însărcinată în timpul ovulație?

Sex si probleme sexuale

Postata de MembruMobileApp332207 cu 6 ani in urma.

Am făcut sex cu prietenul meu cand eram la ovulație..și ma tem sa nu rămîn însărcinată..este posibil sa rămîn însărcinată sau nu

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp332207

acum 6 ani

E posibil sa rămîn însărcinată în timpul ovulație sau nu

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/totul-despre-ovulatie_11141